SHAD Terra TR36 Boční hliníkový kufr na motorku - pravý

Boční kufr TR36R je navržen, zkonstruován a vyroben 100% v Barceloně. Vyrobeno z tvrzené hliníkové slitiny, silnějšího a lehčího typu hliníku, který umožňuje snížit průřez o 1,2 mm a tím dosáhnout minimální hmotnosti s maximální odolností. Zahrnuje patentovaný zamykací systém "TERRA Lock". Kufry jsou navrženy pro rychlé použití jednou rukou, což umožňuje uživateli otevřít, zavřít, namontovat a vyjmout kufr během několika sekund.
Klíče a vložka zámku klíče TR36 Keys jsou novou prémiovou verzí SHAD zamykacího systému, který snižuje riziko krádeže. Zámek obsahuje kryt, který zabraňuje vnikání prachu. (Klíče a vložka zámku jsou součástí pouze pravého kufru)
Maximální ochrana vašeho vybavení i v těch nejextrémnějších povětrnostních podmínkách díky vodotěsnosti.
Boční kufry Terra se připevňují k motocyklu prostřednictvím nového 4P systému. Jedná se o konstrukci z nerezové oceli pokryté metalickou barvou s vysokou tvrdostí. Díky průměru 20 mm, nejsilnějšímu na trhu, poskytuje toto uchycení maximální pevnost a odolnost. Jsou také vyztuženy příčkou pro ty nejextrémnější jízdy.

Vložky zámku jsou snadno vyměnitelné. Za méně než 5 minut můžete sjednotit horní a boční kufry pro použití s ​​jedním klíčem. Třetí vložka zámku pro horní kufr je dodávána v pravém bočním kufru.
Příslušenství (není součástí dodávky): Roztažitelná vnitřní taška (X0IB47).

Vhodné pro značky BENELLI, BMW, DUCATI, HONDA, KAWASAKI, KTM, MOTO GUZZI, SUZUKI, TRIUMPH, YAMAHA


Maximální zátěž 10kg
Double locking system (patented) ANO
Pevné nevýklopné dno pro helmu ANO
Rozměry 49,5x41,8x28,2 cm
Montážní sada 4P systém
Vnitřní síťka OBSAHUJE
Zámky (3k) a klíče (2ks) OBSAHUJE

 

9 432,00 Kč